Switch to mobile version. Augšup

MasterCard World Elite

MasterCard World Elite

 • MasterCard Concierge serviss – Jūsu personīgais asistents ārzemēs
 • Ceļojumu apdrošināšana
 • Prioritāro drošības kontroli lidostā "Rīga"
 • Priority Pass – iespēju izmantot biznesa atpūtas zonas vairāk nekā 700 pasaules lidostās
 • Ceļojumu aģentūras īpašos piedāvājumus
 • Prioritāro apkalpošana SEB bankas filiālēs
 • Citu sadarbības partneru piedāvājumus

MasterCard World Elite kredītkarte ir kļuvusi par kvalitātes un privilēģiju simbolu visā pasaulē, kas nodrošina personalizētu apkalpošanu un īpašas priekšrocības.

MasterCard Concierge serviss – Jūsu personīgais asistents ārzemēs

MasterCard World Elite piedāvā izmantot profesionālā atbalsta dienesta pakalpojumus, kas būs Jūsu pastāvīgs personīgais asistents ārzemēs 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā.

Lai sazinātos ar personīgo asistentu, lūdzu, zvaniet uz tālruņa numuru, kas norādīts uz Jūsu MasterCard World Elite informatīvās kartes.

Personīgā asistenta piedāvātie pakalpojumi:

 • Informācija – detalizēta informācija un padomi par ceļojuma galamērķi, biznesa etiķeti ārvalstīs, nepieciešamajiem ceļošanas dokumentiem, kā arī par laika apstākļiem.
 • Ceļošana – ceļojumu, viesnīcu, lidojumu un auto nomas rezervācijas, īpaši ceļojuma veidi un iespējas, piemēram, čarterreisu un jahtu braucienu organizēšana.
 • Izklaide – biļešu iegāde uz koncertiem, baletiem, operām, sporta notikumiem un restorānu rezervācijas.
 • Golfa laukumu informācija – ieteikumi un pieejamība publiskajiem un privātajiem golfa laukumiem visā pasaulē.
 • Dāvanu iegādāšanās un piegāde – atbilstošāko dāvanu meklēšana un to piegāde Jūsu partnerim.
 • Ziedu piegāde – informācija par ziedu iegādes vietām, izvēli un piegādi.
 • Pasākumi un viesmīlība – kontakti un saziņas iespējas ar pasākumu plānotājiem un rīkotajiem, kas palīdzēs organizēt Jūsu īpašos notikumus ārzemēs.
 • Īpaši pakalpojumi – kulinārijas meistarklases ar atzītiem šefpavāriem, golfa nodarbības, lidojumi ar iznīcinātājiem, salu noma, safari, heli-slēpošana un daudzi citi atpūtas veidi.
 • Biznesa pakalpojumi – informācija par asistentu, tulku un citiem pakalpojumiem, kā arī nozaru izstāžu norišu laikiem, to apmeklējuma un līdzdalības iespējām.

Visos gadījumos MasterCard personīgais asistents detalizēti izstāstīs par iespējām, pakalpojumu cenām (ieskaitot piegādes izmaksas un jebkuras citas saistītās maksas), piegādes termiņiem vai (nepieciešamības gadījumā) turpmākajiem soļiem. Ja vēlēsieties, MasterCard personīgais asistents veiks rezervācijas, pasūtījumus vai organizēs piegādi, izmantojot Jūsu World Elite karti maksājumu mērķiem pēc saskaņošanas ar Jums kā ar kartes lietotāju. Personīgais asistents negarantē zemāko cenu, bet rūpējas par to, lai Jūs saņemtu Premium klases kvalitāti Jūsu izvēlētajiem pakalpojumiem.

MasterCard Concierge kartes lietošanas noteikumi

Īpašā World Elite ceļojumu apdrošināšanas polise ir iekļauta kartes lietošanas maksā un tā nodrošina paplašinātu apdrošināto risku klāstu, kā arī lielākas atlīdzības summas. Apdrošināšanas polise ir spēkā gan privātu, gan darījumu braucienu laikā, turklāt tā ir spēkā arī tad, ja aizraujaties ar paaugstināta riska sporta veidiem, piemēram, kalnu slēpošanu, snovbordu vai niršanu.

 • Apdrošināšanas polise iekļauj apdrošināšanu uz visu kartes derīguma termiņu (apdrošināšana ir spēkā visā pasaulē, izņemot kartes īpašnieka mītnes valsti).
 • Polisi var izmantot īslaicīgiem ceļojumiem, kuru kopējais ilgums gada (365 kalendāro dienu) laikā nepārsniedz 180 ceļojumu dienas.
 • Apdrošināšana ir spēkā arī nodarbojoties ar paaugstināta riska sporta veidiem, t.i., kalnu un distanču slēpošanu, snovbordu, niršanu, kaitbordu, veikbordu, braukšanu ar sniega motocikliem u.c.
 • Apdrošināšanas segums ir spēkā arī norēķinu kartes lietotāja dzīvesbiedram un vienam nepilngadīgam bērnam līdz 7 gadu vecumam, ceļojot kopā ar apdrošināto kartes lietotāju.
 • Izdevumu apmaksa nav obligāti jāveic ar norēķinu karti.

Apdrošināšanas riski un noteikumi

Jums, kā SEB bankas klientam un MasterCard World Elite lietotājam, sadarbībā ar ceļojumu aģentūru Estravel ir nodrošināti īpaši piedāvājumi un pakalpojumi:

 • Īpaši MasterCard World Elite karšu īpašniekiem regulāri izstrādāti ceļojuma piedāvājumi.
 • Ceļojumu – lidojumu un viesnīcu – rezervācijas.
 • Ceļojuma konsultants.
 • Papildpakalpojumi – koncertu, sporta notikumu, kultūras un mākslas pasākumu biļešu iegāde un rezervācija saskaņā ar to pieejamību.
 • 24/7 atbalsts ceļojumos un palīdzība ārkārtas situācijās.
 • 100 % atlaides Estravel pakalpojumu komisijas maksām.

Estravel kontakttālruni atradīsiet uz World Elite informatīvās kartes.

Rezervēšana, norādot vēlamos datumus un braucēju vārdus un uzvārdus (kā norādīts pasē), rakstot uz e-pastu:

Detalizēta informācija par piedāvājumiem Estravel Latvia mājas lapā, ievadot pieejas datus, kas norādīti regulārajā SEB bankas MasterCard World Elite jaunumu e-pastā.

Piedāvājumi

Priority Pass

Priority Pass ir pasaulē lielākā neatkarīgo lidostu biznesa atpūtas zonu programma, kas sniedz Jums pieeju 700 lidostu atpūtas zonām piecos kontinentos, ļaujot baudīt mieru, klusumu un uzkodas.

Ar MasterCard World Elite Jūs varat bez papildu maksas apmeklēt Priority Pass iekļautās biznesa atpūtas zonas divas reizes kalendārā gada laikā (iespējams apmeklēt biznesa zonu vienam cilvēkam divas reizes vai diviem cilvēkiem vienu reizi).

Privilēģiju baudīšanai biznesa atpūtas zonā Priority Pass karte jāreģistrē pie ieejas.

Priority Pass programmā iekļauto atpūtas zonu saraksts pieejams mājas lapā PriorityPass.com/Lounges

Mājas lapā iespējams lejupielādēt arī mobilās aplikācijas ar detalizētu informāciju par atpūtas zonām:

 • Apple (iPhone un iPad)
 • Android
 • BlackBerry

Mobilā lapa – http://prioritypass.com/mobile/index.cfm

Uzzināt par Jums pieejamām iespējām lidostā, var arī sūtot SMS ar lidostas trīs burtu kodu uz tālruņa numuru +44 7624 809977. Lidostas kodu atradīsiet uz Jūsu lidojuma rezervācijas un iekāpšanas kartes.

Prioritārā drošības kontrole Rīgas un Tallinas lidostās

Ar MasterCard World Elite karti Jūs varat ietaupīt laiku, izmantojot prioritāro drošības kontroli lidostās “Rīga” un “Tallinn”.

Lidostā "Rīgā" prioritārās drošības kontroles ielūgumu var saņemt tam īpaši paredzētā terminālā/iekārtā pretī Check-in zonai. Savukārt Tallinas lidostā MasterCard World Elite jāuzrāda tieši pirms prioritārās drošības kontroles.

Ar vienu karti Rīgas lidostā 24 stundu laikā iespējams izdrukāt 2 prioritārās drošības kontroles ielūgumus.

Prioritārā apkalpošana filiālēs

SEB bankas filiālēs MasterCard World Elite lietotājiem nodrošinām prioritāro apkalpošanu SEB bankas filiālēs. Rindu sistēmā, izvēloties "Prioritārā apkalpošana", ievadiet pirmos 8 Jūsu World Elite kartes numura ciparus un Jūs apkalpos bez rindas.

MasterCard World Elite nodrošinātās priekšrocības

Papildu SEB bankas priekšrocībām, īpašus piedāvājumus nodrošina arī MasterCard:

 • Īpašus piedāvājumus vairāk nekā 5 500 viesnīcās un viesnīcu ķēdēs visā pasaulē;
 • Izdevīgus nosacījumus transportlīdzekļu nomai;
 • Palīdzību ārkārtas situācijās ārzemēs;

Lūdzu, ievērojiet, lai izmantotu atsevišķas nodrošinātās privilēģijas ir nepieciešams veikt papildus darbības, piemēram, reģistrēties klientu klubā vai ievadīt atlaižu kodu.

Lai iegūtu īpašos nosacījumus, apmeklējiet izvēlētās viesnīcu ķēdes mājas lapu un, rezervējot numuru, apmaksājiet to ar MasterCard World Elite (vai miniet, ka esat MasterCard World Elite īpašnieks, ja rezervācijas veicat telefoniski). Lūdzam iepazīties ar pievienoto informāciju (ENG, PDF), pirms veicat pasūtījumu.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par MasterCard World Elite piedāvājumiem, lūdzu, sazinieties ar Jūsu kontaktpersonu SEB bankā.

 • Autonomu piedāvājumi un atlaides no AvisHertz un Sixt
  Lai izmantotu Avis un Hertz īpašos piedāvājumus, nepieciešams pieteikties šo auto nomu klientu klubiem. Savukārt, lai izmantotu Sixt piedāvājumus, mājaslapā, jāievada CPD kods CD-Nr. 9900202
  Lūdzam iepazīties ar pievienoto informāciju (ENG, PDF), pirms veicat pasūtījumu.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par MasterCard World Elite piedāvājumiem, lūdzu, sazinieties ar Jūsu kontaktpersonu SEB bankā.

Pieteikties SEB bankas MasterCard World Elite kredītkartei Jūs varat pie Jūsu kontaktpersonas SEB bankā. Ja esat virtuālā eParaksta lietotājs, varat pieteikties kredītkartei elektroniski, nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz e-pasta adresi (vairāk par virtuālo eParakstu uzziniet mājas lapā eparaksts.lv).

MasterCard World Elite kredītkarte tiek izgatavota dažu darba dienu laikā. Kartes derīguma termiņš ir 4 gadi, un pēc tā beigām banka automātiski izgatavos un izsniegs Jums jaunu karti. Ja izmantojat SEB bankas SMS bankas pakalpojumu, Jūs saņemsiet bankas īsziņu ar aicinājumu saņemt jauno kredītkarti.

Komplektā ar MasterCard World Elite saņemsiet arī īpašu informatīvo papildu karti ar tālruņiem privilēģiju izmantošanai, Priority Pass biedra karti un ceļojumu apdrošināšanu.

Katrs kartes pieteikums tiek izvērtēts individuāli, ņemot vērā potenciālās kartes īpašnieka līdzšinējo sadarbību ar SEB banku.

MasterCard World Elite ietver šādus MasterCard un AS "SEB banka" partneru pakalpojumus: Concierge, Priority Pass, Ātrā drošības kontrole, Ceļojumu apdrošināšana. Izmaiņas MasterCard, tā partneru, kā arī izmaiņas AS "SEB banka" partneru sniegto pakalpojumu sarakstā var notikt bez brīdinājuma. AS "SEB banka" informē Klientu par izmaiņām, nosūtot uz Klienta interneta banku paziņojumu trīs darba dienu laikā pēc attiecīgas informācijas saņemšanas.

 

MasterCard World Elite ietver šādus MasterCard un AS "SEB banka" partneru pakalpojumus: Concierge, Priority Pass, Ātrā drošības kontrole, Ceļojumu apdrošināšana. Izmaiņas MasterCard, tā partneru, kā arī izmaiņas AS "SEB banka" partneru sniegto pakalpojumu sarakstā var notikt bez brīdinājuma. AS "SEB banka" informē Klientu par izmaiņām, nosūtot uz Klienta interneta banku paziņojumu trīs darba dienu laikā pēc attiecīgas informācijas saņemšanas.

 

Pakalpojums I Bezprocentu kredīta limits II Kredītlīnija III Fiksētais maksājums10
Kartes izgatavošanas maksa1 35.00 EUR
Kartes/papildkartes lietošanas maksa (mēnesī)2 35.00 EUR3
Kartes/papildkartes aizvietošana 35.00 EUR
Komisijas maksa par pirkumu:
   •  Latvijā Bez maksas
   •  ārzemēs Bez maksas
Skaidras naudas izņemšana citā bankā 1,5%, min. 3.56 EUR
Skaidras naudas izņemšana bankomātā (ATM):
   •  SEB bankas ATM 1,5%, min. 0.71 EUR
   •  SEB grupas ATM (Igaunijā, Lietuvā) 1,5%, min. 0.71 EUR
   •  Latvijā: DNB bankas un Swedbank ATM 1,5%, min. 0.71 EUR
   •  citas bankas ATM 1,5%, min. 3.56 EUR
Skaidras naudas iemaksa SEB bankas bankomātā (ATM):
   •  līdz 6 000 EUR kalendārā mēneša ietvaros visos klienta kontos Bez maksas
   •  sasniedzot vai pārsniedzot mēneša iemaksas 6 000 EUR apmērā visos klienta kontos 0,1% no darījuma summas
Maksa par 1 cilvēka vizīti lidostas VIP atpūtas telpās (Priority Pass programmas ietvaros)4 30.00 EUR
Maksa par izmantoto kredīta limitu (gadā) 0% 21% (1,75% mēnesī) 24% (2% mēnesī)
Ikmēneša atmaksas summa 100% 5% Fiksēta saskaņā ar līgumu
Nokavējuma procenti (gadā) 36% (3% mēnesī)
Līgumsods (gadā) 36% (3% mēnesī)

Citas ar kredītkarti MasterCard World Elite saistītās maksas un nosacījumi

Pārskaitījums no kredītlimita 1,5%, min. 0.71 EUR
Pretenzijas izskatīšana5, 6 Bez maksas
Kartes PIN koda maiņa SEB bankas bankomātos7 Bez maksas
Kartes PIN koda, kas trīs reizes pēc kārtas nepareizi ievadīts POS terminālā atbloķēšana SEB bankas bankomātos Bez maksas
Kredīta izskatīšana Bez maksas
Konta atlikuma apskats:
   •  SEB bankas ATM Bez maksas
   •  citos ATM Latvijā 0.45 EUR
   •  citos ATM ārvalstīs 1.00 EUR
Kartes steidzama izgatavošana8 30.00 EUR
Komisijas maksa par valūtas konvertāciju, ja kartei piesaistītā pamatkonta valūta nav vienāda ar darījuma valūtu9 2%
Aprēķina periods 1 mēnesis
Norēķinu periods 14 dienas (skaitot no mēneša pirmā datuma)

 

Par citiem pakalpojumiem (norēķinu konta apkalpošana, operācijas kontā, kases operācijas, klienta dokumentu apstrāde u.c.), ko SEB banka sniedz klientam saistībā ar SEB bankas maksājumu karšu apkalpošanu, klients maksā saskaņā ar SEB bankas Vienoto pakalpojumu cenrādi - privātpersonām.

Darījumu limits viena kalendārā mēneša laikā ietver pirkumus un skaidras naudas izņemšanas darījumus 15 000 EUR.

Kopējais naudas iemaksas limits bankomātos ar visām klienta kartēm ir 15 000 EUR mēnesī.

Vienā naudas iemaksas reizē bankomātā var iemaksāt 200 banknotes.

 


 

1 Tiek iekasēta, aktivizējot atjaunoto karti/papildkarti.

2 Tiek iekasēta sākot ar otro kartes/papildkartes lietošanas mēnesi.

3 Iekļaujot ceļojumu apdrošināšanu, Ātrās drošības kontroli Rīgas lidostā, MasterCard Concierge pakalpojumus un ICLP programmu.

4 2 vizītes 1 gada laikā lidostas VIP atpūtas telpās (Priority Pass programmas ietvaros) – bezmaksas.

5 Ja pretenzijas izmeklēšanai ir nepieciešami darījumu apliecinoši dokumenti, tiek piemērota maksa, kas atbilst pakalpojuma faktiskajām izmaksām.

6 SEB banka uzskata pretenziju par saņemtu:
    •  attiecīgajā darba dienā, ja pretenzija nosūtīta un saņemta SEB banka līdz 16:00;
    •  nākamajā darba dienā, ja pretenzija saņemta SEB banka pēc 16:00.

   Pretenzijas pieņemšanas laiks tiek saīsināts par vienu stundu pirmssvētku dienās.

7 Mainītais PIN kods ir derīgs līdz kartes derīguma termiņa beigām, karti atjaunojot, tiek sagatavots jauns PIN kods.

8 Klients karti var saņemt SEB bankas Dienvidu filiālē tajā paša darba dienā 16:00, ja karte pasūtīta līdz 12:00, bet nākamajā darba dienā 16:00, ja pasūtīta pēc 12:00.

9 Informācija par valūtas kursiem ir pieejama Starptautisko karšu organizāciju mājas lapā

https://www.mastercard.com/global/currencyconversion/index.html un http://www.visaeurope.com/en/cardholders/exchange_rates.aspx.

10 No 2017. gada decembra jaunas kartes ar fiksētā maksājuma atmaksas shēmu netiek piedāvātas.

Kredītlimita atmaksa

Automātiskā kredītkartes kredītlimita atmaksa par iepriekšējo mēnesi notiek katra mēneša 15. datumā.

Uzziniet, kā internetbankā:

 • noskaidrot atmaksas summu
 • noteikt citu atmaksas datumu
 • veikt atmaksu pirms termiņa

Lasīt vairāk

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.