Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2017 10 03 - 11:50

SEB bankas filiāle t/c Spice nebūs pieejama renovācijas laikā no 1. novembra

1. novembrī tiks uzsākti SEB bankas filiāles tirdzniecības centrā Spice modernizācijas darbi, un to laikā aptuveni mēnesi filiāle būs slēgta. Filiāle kļūs pieejama decembra sākumā, kad atkal gaidīsim klientus, lai vēl modernākā, ērtākā un patīkamākā vidē sniegtu finanšu pakalpojumus un konsultācijas.

Laikā, kamēr bankas filiāle t/c Spice ir slēgta, aicinām apmeklēt citas tuvākās filiāles - Āgenskalna filiāli Nometņu ielā 61 (darba dienās no plkst. 9:00-17:00) vai bankas filiāli t/c Damme Kurzemes prospektā 1a (darba dienās no plkst. 9:00-20:00, sestdienās no plkst. 10:00-16:00).

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.