Switch to mobile version. Augšup

Kopā mēs spējam aptvert plašāku iespēju pasauli

Ar korporatīvajiem klientiem, finanšu institūcijām un starptautiskajiem klientiem ikdienā strādā mūsu klientu apkalpošanas komanda, sniedzot finanšu konsultācijas un nodrošinot individuālus produktus un risinājumus dažādu nozaru pārstāvjiem.

Mēs apzināmies, ka uzticēšanās, savstarpēja cieņa un profesionalitāte ir galvenie priekšnosacījumi veiksmīgai sadarbībai, kuras centrā ir klienta intereses.

 • Ekonomiskā vide - 03.04.2018

  Eksports palīdzēs apsteigt Lietuvu un Igauniju

  Eksports palīdzēs apsteigt Lietuvu un Igauniju

  2017. gada laikā SEB banka uzņēmumiem jaunos aizdevumos izsniedza 780 miljonus eiro. Kopš SEB banka strādā Latvijā, tas ir lielākais naudas apjoms, kādu esam izsnieguši uzņēmumiem. Taču būtu pārsteidzīgi no šī fakta vien secināt, ka Latvijas uzņēmumi ļoti aktīvi investē.

  Lasīt vairāk

 • Ekonomiskā vide - 06.03.2018

  Vidējā alga otrajā ceturksnī jau pārsniegs 1000

  Vidējā alga otrajā ceturksnī jau pārsniegs 1000

  Pērn vidējā bruto darba samaksa Latvijā par pilnas slodzes darbu salīdzinot ar 2016. gadu, augusi par 7.9%, sasniedza jau 926 eiro. Vidējā neto darba samaksa bija 676 eiro jeb 72,9 % no bruto algas.

  Lasīt vairāk

 • Ekonomiskā vide - 15.02.2018

  SEB uzlabo globālās ekonomikas vērtējumu

  SEB uzlabo globālās ekonomikas vērtējumu

  Pasaules ekonomika demonstrē pārliecinošu un plaša spektra izaugsmi. Tādējādi tuvāko divu gadu laikā sagaidāms stabils IKP pieaugums aptuveni 4% apmērā.

  Lasīt vairāk

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.