Switch to mobile version. Augšup

Infotelpas raksti uzņēmējiem

 
 • 10 padomi, kā uzrakstīt labu biznesa plānu

  10 padomi, kā uzrakstīt labu biznesa plānu

  Mēģināt īstenot savu ideju bez biznesa plāna, ir apmēram tāpat, kā doties tālā ceļojumā bez GPS vai kartes. Paļaujoties tikai uz pieredzi, intuīciju un ceļā sastapto ieteikumiem, apmaldīšanās gandrīz garantēta!

  Lasīt vairāk

 • 7 iemesli uzsākt savu biznesu

  7 iemesli uzsākt savu biznesu

  Par savu biznesu sapņo daudzi, bet savus uzņēmumus nodibina vien daži. Taču iemeslu nodarboties ar biznesu ir daudz: sākot ar izmaiņām ekonomikas vidē un beidzot ar personīgiem motīviem. Dažreiz tā tiešā vārda nozīmē ir vienīgā iespēja nodemonstrēt savu profesionalitāti praksē.

  Lasīt vairāk

 • Open banking: nākotnes bankas būs klāt pavisam drīz

  Open banking: nākotnes bankas būs klāt pavisam drīz

  Iespējams, jau tuvā nākotnē daudzas no tradicionālajām banku funkcijām izzudīs un to vietā nāks pilnīgi jaunas. Kāpēc pārmaiņas vajadzīgas un ko tās mums nesīs?

  Lasīt vairāk

Jaunumi  |   Arhīvs

 
 • Jaunumi - 19.01.2018

  Atskats uz konferenci Nordic vision of financial industry

  10. janvārī Stokholmā norisinājās Baltijas mēroga konference Nordic vision of financial industry, ko organizēja Latvijas Komercbanku asociācija sadarbībā banku asociācijām no Lietuvas un Igaunijas, kā arī SEB banku un Swedbank. Pasākuma mērķis bija sniegt ieskatu finanšu industrijas aktualitātēs, Ziemeļvalstu finanšu nozares digitālo transformāciju norisēs un stiprināt sakarus ar valsts sektora pārstāvjiem.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 19.01.2018

  Mēneša laikā SEB bankā ir izpildīti 80 000 zibmaksājumu

  Kopš pagājušā gada 4. decembra, kad zibmaksājumi kļuva pieejami SEB bankas klientiem, līdz gada beigām tika veikti vairāk nekā 60 tūkstoši un saņemti 20 tūkstoši zibmaksājumu par summu, kas pārsniedz 20 miljonus eiro. Lielākā daļa SEB bankas klientu veikto zibmaksājumu saņēmēju ir bankas Citadele, kā arī SEB bankas Igaunijā klienti.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 16.01.2018

  Februārī SEB banka organizēs Open Banking hakatonu

  Februārī SEB banka sadarbībā ar uzņēmumu Garage48 organizēs Open Banking hakatonu, kura galvenais mērķis ir radīt nākamās paaudzes finanšu pakalpojumus, nodrošinot koprades vidi SEB bankas darbiniekiem un ārējiem interesentiem. Labākie no hakatona laikā izstrādātiem un prezentētiem prototipiem tiks attīstīti tālāk sadarbībā ar SEB banku, lai radītu jaunus finanšu pakalpojumus klientiem.

  Lasīt vairāk

Paziņojumi  |   Arhīvs

 
S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.